Tešíme se na vás 23.-24. února 2019

Svatební veletrh Futurum v letech minulých

 

O svatebním veletrhu Futurum

Svatební veletrh s nejdelší tradicí na Moravě

Svatební veletrh Brno - Futurum

Svatební veletrh Futurum je jeden z nejstarších v ČR. V roce 2019 proběhne již neuvěřitelný 14. ročník. Jak je zřejmé ze samotného názvu, probíhá vždy v obchodním centru Futurum v Brně na ulici Vídeňská. Veletrh tradičně nabízí to nejlepší ze světa módy svatebních šatů, společenských šatů, spodního prádla, snubních prstenů, fotografů a spoustu dalšího včetně nových trendů jako nabídky létaní s drony atp. Nabídku doplňuje vždy možnost pronájmu z několika dlouhých mnohomístných limuzín v různých barvách.

Svatební agenturu a salon Dreamagency provozuje společnost NiTob s.r.o., která také veletrh pořádá a organizuje. Mezi další aktivity patří pořádání, plesů, firemních akcí a v neposlední řadě zábavné a sportovní víkendy nejen pro děti. Mezi další činnosti na profesionální úrovni patří naše vlastní fotografické a filmové studio zaměřené na práci s drony.

Veletrh má silnou podporu na sociálních sítích Facebook a Instagram, dále marketingová podpora od obchodníha centra Futurum, za což děkujeme.

img
Slova našich vystavovatelů

Řekli o veletrhu